Pendik tercüme bürosu,her biri dil uzmanı olan,profesyonel kadrosuyla, tercüme ihtiyacınızı en hızlı şekilde ve kaliteli olarak karşılamaya hazırdır.

Pendik tercüme bürosu uzman kadrosuyla,akademik tercüme, hukuki tercüme, medikal tercüme, teknik tercüme, web site çevirisi gibi uzmanlık isteyen dalların yanı sıra, CV tercümesi, transkript tercümesi,diploma çevirisi, ruhsat çevirisi, ehliyet çevirisi,pasaport çevirisi,  vize dökümanları tercümesi ve konsolosluk belgeleri tercümesi gibi resmi ve hukuki belgelerinizin tercüme işlemleri tarafımızca kaliteli bir şekilde yapılmakta ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Pendik tercüme bürosu olarak, geniş hizmet yelpazemizde, tüm dillerde ve tüm faaliyet alanlarında, isterseniz yazılı, isterseniz sözlü, kurumsal ya da bireysel çeviri hizmetlerimiz taleplerinize uygun bir şeklide yerine getirilmektedir. Ajans içi ve ajans dışı (freelance) olarak çalışan alanında uzman ve deneyimli tercüman kadromuzla istediğiniz dökümanları hızlı bir şekilde, ister noter imzalı ve kaşeli, isterseniz yalnızca yeminli tercüman imzalı ve kaşeli olarak, sizleri evlerinizden veya ofislerinizden dışarı çıkarmayarak, hızlı kargo ile en kısa sürede dökümanlarınızı tarafınıza teslim ediyoruz.

En çok tercih edilen ingilizce ve arapça dillerinin dışında 50’den fazla dil tercüme işlemleriyle hizmet alanımızı geliştiriyor ve genişletiyoruz!

Dökümanlarınızın orjinal dilden hedef dile çevrilmesi sırasında metininizin cümle ve anlam bilgisi korunmakta, herhangi bir gramer hatasına yer verilmemesi adına dökümanlar uzman editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir.

Şirket içi gizlilik prosedürlerimiz gereğince, belgelerinizin herhangi bir üçüncü şahıs ile paylaşımı yapılmamaktadır.

Daha fazla bilgi edinmek için bizlere;

444 82 86 numaralı telefondan arıyarak veya [email protected] adresine tercümesinin yapılmasını istediğiniz dökümanlarınızı dilediğiniz formatta bizlere mail yoluyla iletebilir, dökümanlarınızın fiyat ve teslim süresi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.